Lechtivé dárky pod stromeček

Vánoce se blíží a mnozí z vás jistě stále přemýšlí, čím obdarovat svého miláčka. Pokud i vy patříte do této skupiny, pak zahoďte počáteční ostych a zkuste se zaměřit i na lechtivé dárky. Vhodně zvolený erotický dárek resp. erotická pomůcka může přinést radost nejen obdarovanému, ale i vám...

[Obrázek: Lechtivé dárky pod stromeček]

Možností je samozřejmě celá řada. V tomto směru je to pouze na vás, jak moc se chcete odvázat a jak daleko se svým partnerem zacházíte.

Pro koho má být dárek určen?

Prvním kritériem pro výběr vhodné erotické pomůcky, je samozřejmě to, zda se má jednat o dárek pro ženu, či pro muže. Následovat by měla kategorie pomůcek, která odpovídá tomu, jak moc dotyčného znáte. Určitě byste neměli zacházet tak daleko, kde si nebudete jistí, aby se váš partner či partnerka z dárku spíše nevyděsili... Na to opravdu pozor.

Pokud s erotickými pomůckami začínáte, pak se podívejte např. na nabídku dámských vibrátorů, pánských erekčních kroužků, lubrikačních gelů či kondomů. Ostřílenější mohou sáhnout po dalších erotických pomůckách, nebo si zakoupit i porno na DVD.

Dárek může i pobavit, z toho důvodu jsou připraveny i vtipné erotické dárky. Nebo se můžete zaměřit na ozdobné prvky. Intimní šperky a ozdoby dokáží rovněž divy.

Samostatnou kategorií je pak třeba i erotický nábytek, který vám spestří vaše milostné hrátky na maximum.

Užijte si Vánoce

Takže stále ještě nevíte, co pod stromeček? Věříme, že už máte vybráno. Užijte si Vánoce plné erotiky!

Vloženo: 14.11.2014 09:30

Vstupuje na stránky s erotickou tématikou

Prosím potvrďte, že jste starší 18 let.