Jak se vám líbí naše rodinná pouta?

Nebojte, naši nabídku erotických DVD jsme opravdu nerozšířili o tuto telenovelu. Nepředpokládáme, že by vás nažhavila k erotickým hrátkám :) Máme na mysli trochu jiná rodinná pouta. Ba dokonce diamantová pouta, která se skvěle hodí do vaší ložnice a nejen tam...

[Obrázek: Jak se vám líbí naše rodinná pouta?]

Určitě jste již s partnerem či partnerskou zkoušeli různé věci a máte různé představy o tom, jak si spestřit sex. Patři mezi ně i to, že si svého miláčka pěkně připoutáte a budete si s ním dělat, co se vám jen zlíbí? Pak máte několik možností, buď jej přivázat k posteli, nebo "zatknout" s pomocí pout.

Luxusní pouta pro vaše hrátky

Námi nabízená pouta jsou vskutku luxusní záležitostí. Kvalitní kovová pouta jsou posázená kamínky, takže skvěle vypadají. Vskutku originální dárek, pokud jste příznivcem erotických hrátek.

Pouta jsou zamykací, takže součástí balení jsou i klíčky. Z důvodu bezpečnosti je však možné použít i pojistku pro případné uvolnění z důvodu nenadálé situace. Přecijen nikdy nevíte, co se může stát a i při milostných hrátkách je třeba myslet na bezpečnost, ačkoliv je někdy složité se soustředit na něco jiného.

Hledáte-li zajímavý a luxusní dárek pro vašeho miláčka, pak doporučujeme právě naše diamantová rodinná pouta :)

Vloženo: 05.09.2014 09:34

Vstupuje na stránky s erotickou tématikou

Prosím potvrďte, že jste starší 18 let.