Erotické priváty v ČR – přes 800 dívek v katalogu

Už jste někdy navštívili erotický privát či klub ? Asi každý z nás alespoň pomyslel, jaké by to bylo, vyzkoušet sex za peníze. Někdo o tom jen sní, někdo to zvažuje vyzkoušet a někdo to už vysvětlil. Beze sporu je to zkušenost, kterou si každý chlap bezesporu rád zapamatuje. Přestože většina mužů, kteří erotický sex privát někdy navštívili nebo pravidelně navštěvují, mají doma manželky nebo přítelkyně, je toto zakázané ovoce lákavou výzvou.

Jak vybírat erotické priváty a kluby?

Těm, kteří ještě toto zakázané ovoce neochutnali a rádi by tak učinili, bychom rádi poskytli pár informací, jak postupovat při výběru vhodné společnice. Možností je několik. Např. můžete navštívit erotický klub ve vašem městě. Zde většinou naleznete luxusní společnice nabízející služby na úrovni a bezesporu zde naleznete také příjemné, luxusní prostředí. Další variantou je navštívit erotický privát ve vašem městě. Zde je však potřeba si říct, že kvalita služeb a prostředí je odlišné. Jde najít privátek za pár stovek, ale pokud máte velká očekávání, můžete být zklamaní. Většina erotických privátů je však v dnešní době taktéž již na profesionální úrovni, jako v klubech.

Kde hledat takovéto společnice na sex?

Je několik možností, jak takový privát objevit. Buď si koupíte inzertní noviny, nebo navštívíte web a najdete stránky zabývající se touto tématikou. My můžeme doporučit např. www.eroticke-privaty-v-cr.cz což je katalog více jak 800 privátů z celé ČR. Stačí si zvolit jen požadovaný okres a vybrat si dívku, která se vám líbí. Pro přesnější výběr dívky lze filtrovat nejen podle okresů, ale i podle vzhledu dívky popř. dle nabízených služeb. Rychle tak najdete erotický kontakt na dívku přesně podle vašeho vkusu. A tím se tento web liší od klasických inzertních novin a webů, kde se inzeráty často opakují a kde se těžko hledá dívka, která nabízí konkrétní službu, kterou zrovna chcete.

Zkoušeli jste někdy erotické masáže?

Velmi zajímavou službou, kterou priváty někdy nabízejí, je erotická masáž. Nicméně pokud toužíte po této službě, doporučujeme navštívit přímo salon, který se na tyto služby specializuje. Dost často tyto dívky nenabízí sex, tedy ani klasiku, ani orál, ani jiné sexuální praktiky. Jde většinou čistě o erotické masáže. A jak taková masáž probíhá? Jde většinou o hodinovou službičku, kde vás dívka masíruje po celém těle. Některé dívky nabízí NURU masáže, což je masáž, kdy vás dívka masíruje svým tělem a svými ňadry. Celé je to zakončené masáží penisu včetně vyvrcholení. Přestože se nejedná o sex, je to velmi příjemný a neopakovatelný zážitek, který by měl okusit každý.

Doporučujeme: erotické priváty – katalog dívek z celé ČR

Vloženo: 24.01.2014 08:10

Vstupuje na stránky s erotickou tématikou

Prosím potvrďte, že jste starší 18 let.